Tort Firmowy

Torty firmowe z logotypem zamawiane są na imprezy z okazji otwarcia firmy,  jubileuszu założenia firmy, czy podpisania ważnego kontraktu.  Zwykle firma zamawia tort ze swoim logo, by poczęstować nim swoich kontrahentów biznesowych np. przed Świętami. Jest to jednocześnie w pewnym sensie rodzaj pozytywnie odbieranego marketingu.

Tort firmowy zamówiony w naszej Pracowni Tortów może mieć nadany dowolny  kształt  (przestrzenny 3D, płaski, w kształcie itp.), dowolny kolor lub zestaw kolorów. Na torcie może widnieć logo czy  gadżet kojarzony z firmą lub po prostu cały tort może mieć formę logo firmy jeśli tylko jest to wykonalne, niemniej jednak możliwości są naprawdę duże i jako pracownia cukiernicza o zobowiązującej nazwie „Tort Marzeń” niezmiennie liczymy na pomysłowość naszych klientów – bardzo lubimy ciekawe wyzwania.

Tort jest świetnym przysmakiem na deser, najczęściej miło zaskakuje zaproszonych gości. Jako podarunek przedświąteczny będzie dla nich wyrazem szacunku.

Chciałbym poniżej zaprezentować niektóre moje realizacje zleceń na torty firmowe z logotypem:  tort dla firmy deweloperskiej z okazji oddania do użytku mieszkań  klientom,  tort na otwarcie restauracji sushi, tort na przyjęcie z okazji podpisania kontraktu między firmami.
Jak widać, wielkość i forma  każdego tortu dostosowana jest do wymagań klienta. Pomysł na tort firmowy mogą Państwo zaczerpnąć również z naszej galerii tortów 3D.

Torty firmowe: