Tort firmowy – Warszawa i okolice

Torty firmowe są ciekawą formą podziękowania, uświetnienia wydarzenia czy świętowania ważnych momentów w życiu firmy. Wykonujemy je z ręcznie robionymi logotypami z masy cukrowej lub z wydrukiem cukrowym z logo firmy, zdjęciem pracowników lub dowolnie przygotowaną grafiką. Robimy też torty 3D lub z figurkami (te zawsze wzbudzają największe zainteresowanie).

Jeżeli więc zastanawiasz się jak zaakcentować ważny dla ciebie lub dla firmy dzień, chcesz podziękować zespołowi za zakończony projekt lub nagrodzić pracowników za ich wysiłki – zamów tort na imprezę firmową. Takie słodkości idealnie wpasują się w podniosły nastrój ważnego dnia.

Na jaką okazję zamówić firmowy tort?

Tort Firmowy Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych

Pięknie wykonany tort z logotypem firmy uświetni każdą okazję, bo do każdej okazji pasuje idealnie! Może być kulminacyjnym momentem urodzin firmy lub słodkim rozpoczęciem jej działalności na rynku. Wspaniale harmonizuje z różnego rodzaju eventami dla pracowników lub klientów i będzie smakowitą nagrodą na podsumowaniu kwartału lub finale wyborów pracownika roku. W każdej sytuacji odrobina słodkości w firmowych barwach rozluźni atmosferę, zacieśni więzi między ludźmi i wyrazi więcej niż kosztowne (lecz najczęściej nieprzydatne!) prezenty.

Tort na rocznicę powstania firmy

Tort Firmowy CarBery

Czy można świętować urodziny inaczej niż tortem? Dla firm, które obchodzą kolejny jubileusz swojej działalności mamy słodką propozycję, która uświetni te wspaniałe dni.

Tort na urodziny firmy zazwyczaj wykonujemy według indywidualnego projektu. Wiele przedsiębiorstw chętnie podkreśla profil swojej działalności (robiliśmy już cukrową maszynę drukarską i kapselek od coca-coli). Na wszelkiego rodzaju eventy urodzinowe, gdzie spotykają się pracownicy, zarząd i klienci firmy, doskonale pasują torty z logotypem i informacją o rocznicy. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie by były w ciekawym kształcie lub w formie 3D z figurkami…

Torty na firmowe eventy

Tort Firmowy Kinder Chocolate Polska

Dobrze zorganizowany event nie tylko bawi, ale również integruje ludzi. Jak poznać się lepiej niż przy kawałku słodkiego torcika? Pogaduszki nad talerzykiem pełnym smakowitości z pewnością przełamią lody i zbudują poczucie wspólnoty. Przecież wszyscy uwielbiamy słodkości! Kto wie, może taki tort dla pracowników będzie bardziej skuteczny niż różnego rodzaju zabawy integracyjne?

Torty na firmowe eventy świetnie się sprawdzą nie tylko na wyjazdach czy firmowych spotkaniach, ale również w bardziej oficjalnych okolicznościach. Jeżeli chcesz zwrócić uwagę na swoje stanowisko na targach lub podziękować uczestnikom konferencji za udział, najlepiej to zrobić zamawiając tort z flagowym produktem firmy lub logotypem. To elegancka i subtelna forma przyciągnięcia uwagi i miłe podziękowanie dla klientów, które każdy przyjmie z uśmiechem.

Tort dla szefa

Wybór prezentu dla menedżera jest zawsze problemem, bo… nigdy nie wiadomo co kupić! Tymczasem pięknie zdobiony tort w ulubionym smaku może powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Będzie miłym (i słodkim!) wspomnieniem przez długie lata.

Tort dla szefa można zamówić z wielu okazji – od urodzin, poprzez rocznice zatrudnienia, zakończenie projektu czy po prostu jako zwykłe podziękowanie za wspólną pracę. Wykonamy go w dowolnej aranżacji, która podkreśli specyfikę firmy lub jej markowych produktów. Możemy również wpleść w słodkości pasje i hobby szefa lub coś, co łączy cały zespół.

Świętujcie więc różne okazje razem przy wspaniałych tortach firmowych! Zapraszamy do nas, jeżeli szukacie wyjątkowego wykonania i nieszablonowego pomysłu na tort dla firmy!

Zamów lub wyceń tort artystyczny

Zapraszamy na stronę formularza zamówienia i wyceny tortu