Torty weselne Warszawa

Torty weselne tworzę według własnego wzoru czy pomysłu lub na podstawie sugestii Pary Młodej. Torty weselne w tradycyjnym klasycznym wykonaniu zazwyczaj są piętrowe. Piętra mogą być ułożone bezpośrednio jedno na drugim lub na gerdonie, paterze w różnym kształcie i stylu według upodobań Pary Młodej, oraz stosownie do aranżacji przyjęcia weselnego. Mile widziane są też niestandardowe kształty, wygląd i kolorystyka.
Tort weselny powstaje z cienkich, delikatnych rolad biszkoptowych i lekkiego kremu. Tworzone są bez użycia alkoholu, ciężkich tłustych kremów (rusla) dzięki czemu żaden tort nie jest mdlący i stanowi doskonały deser przyjęcia weselnego. Do wykończenia tortów weselnych używam różnokolorowych mas cukrowych, czekolady, lukru królewskiego, natomiast do ozdabiania przygotowuję kwiaty z marcepanu lub masy cukrowej. Bardzo często również torty weselne wykańczam żywymi kwiatami o kolorach sugerowanych przez Parę Młodą, pasującymi kolorystycznie do bukietu ślubnego i do kolorystyki kwiatów użytych do dekoracji wnętrza w którym odbywa się przyjęcie weselne.
Pięknym i ostatecznie podkreślającym akcentem tortu weselnego jest figurka pary młodej lub też inny element zasugerowany przez Młodą Parę. Moje torty weselne urzekają klientów swoją prostota i delikatnością.