Torty samochody – Hity naszej pracowni

Bardzo często realizowanym wzorem tortu dla dużego i małego chłopca, ojca lub syna, narzeczonego lub chłopaka jest wymarzony samochód. Klientki życzą sobie wtedy aby tort był wykonany na wzór samochodu już posiadanego przez solenizanta lub też takiego o którym on marzy. Tort samochód jest zaliczany do grupy tortów pracochłonnych, tworzonych wyłącznie ręcznie i dzięki naszym klientom bez wątpienia należy już do grona hitów w asortymencie naszej pracowni. Do wykonania tego rodzaju tortów nie używamy żadnych form, każdy z nich wymaga co najmniej kilku godzin pracy, aby najwierniej jak to możliwe odzwierciedlić dany model samochodu.

Z późniejszych relacji naszych klientek (najczęściej zamawiają je Panie) często dowiadujemy się o emocjach jakie towarzyszą wręczaniu tortu solenizantowi. Samochodowy smakołyk wywołuje wiele radości, a czasem łzy wzruszenia niezależnie od wieku solenizanta. Taka chwila na długo pozostaje w pamięci zarówno gości jak i obdarowywanego, a dla nas jest powodem niezmiernej satysfakcji  zawodowej – dzięki Wam oczywiście.

W naszej galerii tortów 3D możecie Państwo obejrzeć torty-samochody: ciężarowe (TIRY), osobowe,  terenowe, sportowe, kabriolety i coupe, nowoczesne i retro (klasyki).

Poniżej kilka przykładowych tortów – samochodów, autorstwa Pracowni Tortów Artystycznych Tort Marzeń:

Tort 3D Garbus

Tort samochód Renault fregate

Tort BMWTort samochód 3D BugattiTort 3D samochód Porshe 911Tort Fiat 125p