Foto Tort dla Andrzeja Gołoty

Niedawno przytrafiło nam się nietypowe zamówienie na tort last-minute. Pewnego styczniowego popołudnia w piątek odebrałem telefon z pytaniem czy byłbym w stanie wykonać urodzinowy foto tort ze zdjęciem jubilata na ..jutro rano. Po krótkim namyśle zdecydowałem, że podejmę się wykonania tego tortu. Ku mojemu miłemu zaskoczeniu okazało się, iż ma być to foto tort dla naszego pięściarza – Andrzeja Gołoty, z jego zdjęciem wykonanym w trakcie treningu.

Foto tort ze zdjęciem boksera Andrzeja GołotyZamawiany foto tort wykonaliśmy o smaku straciatella, pokryty białą masą cukrową. Na torcie umieszczony był jadalny wydruk fotografii pochodzącej z treningu Andrzeja Gołoty. Oczywiście wokół tortu nie mogło zabraknąć naszej firmowej wstążki z kokardą, którą wykonaliśmy w kolorze czerwonym.

Tort został wręczony jubilatowi podczas sobotniego porannego programu Studio Weekend w telewizji Polsat, gdzie prowadzący Krzysztof Ibisz wraz z całą ekipą programu zrobili niespodziankę Andrzejowi Gołocie na jego 45 urodziny, śpiewając sto lat podarowali mu tort z naszej pracowni. Niespodzianka udała się, jubilat był zaskoczony i wzruszony całą sytuacją. My cichutko ubolewamy i żałujemy, że tą niespodzianką nie był tort 3D w kształcie np. rękawic bokserskich. Jubilat wysłuchał odśpiewanego „Sto Lat”, zdmuchnął świeczki i osobiście pokroił tort. Poniżej zdjęcie naszego tortu, który przygotowaliśmy na tę okazję, oraz fragment programu telewizyjnego.