Tort na prezent na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to dwie rocznice, których celem jest przypomnienie nam jak wiele zawdzięczamy naszym dziadkom. Kto zostawał z nami, gdy rodzice szli do pracy? Kto odprowadzał do szkoły i robił najlepsze obiady? Kto czytał do poduszki książki i sprawdzał czy wszystko w plecaku gotowe na jutro? Ich święto to najlepsza okazja, by podziękować za wszystkie te dni gdy byli z nami.

Dziadkowie i babcie są wyjątkowymi osobami w naszym życiu, tak więc i prezent dla nich powinien być wyjątkowy. Kosmetyki dla seniorów? Coś z apteki na wzmocnienie lub kompleks witamin? Bombonierka? Podarki te powtarzają się co roku, więc w tym proponujemy coś całkiem innego; kreatywnego i nieoczekiwanego: specjalny, artystyczny tort na Dzień Babci i Dzień Dziadka z życzeniami i podziękowaniami! Słodkości są bowiem tym, co ucieszy każdego, a forma w jakiej je przygotujemy z pewnością wzbudzi zachwyt.

Tort w formie kwiatów

Pracownia artystycznych tortów „Tort Marzeń” zamiast ciętych kwiatów proponuje wspaniałe, smakowite i równie atrakcyjne wizualnie kwiaty… jadalne. Tak, tak, to nie jest pomyłka. W naszym atelier powstają czerwone tulipany, pachnące lukrem cytrynowym słoneczniki i ozdobne wazony pełne róż. Tort dla babci i dziadka w formie florystycznych kompozycji to świetny pomysł na prezent, jeżeli wasi bliscy kochają kwiaty. Po pierwsze, dziadkowie z pewnością docenią pomysł i zaangażowanie swoich wnuków (wiadomo, trzeba wymyślić, zamówić, przywieźć – to wymaga więcej czasu niż kupienie zwykłej bombonierki). Po drugie, będą mogli podzielić się prezentem z najbliższymi.

Do wyboru jest wiele smaków, od klasycznych (takich jak czekoladowy lub śmietankowy), aż po bardziej wyszukane. Do każdego tortu przygotowujemy indywidualne dodatki m.in. kokardy w wybranych kolorach, ozdoby jadalne i życzenia. Skorzystać można z jednego z gotowych projektów dostępnych w naszej galerii lub wymyślić coś własnego. Właściwie każdy pomysł jesteśmy w stanie zamienić na słodkości w wymiarze 2D lub 3D. Pozytywne zaskoczenie dziadków i dużo emocji – gwarantowane!

Tort ze zdjęciem

Pięknym prezentem dla dziadków jest również tort ze wspólnym zdjęciem. Pamiętacie te chwile, gdy razem jechało się na wakacje lub szło do ZOO? W starych albumach znajdziecie wspaniałe zdjęcia ze swoimi dziadkami i babciami. Prześlijcie je do nas, a powstanie wyjątkowy, słodziutki album z waszej młodości. Dla dziadków to będzie miłe wspomnienie tamtych lat, a dla wnuków sposób podziękowania za poświęcony czas. Na torcie możemy umieścić kilka zdjęć lub wybrane grafiki. Do każdego foto-tortu można dopisać krótkie życzenia na Dzień Dziadka i Babci lub podziękowania. I co najważniejsze – ciasta wykonywane są z wykorzystaniem atestowanych barwników spożywczych – można je zjeść do ostatniej kokardki.

Tort w formie prezentu

Każdy tort trzeba zamawiać z kilku- lub nawet kilkunastodniowym wyprzedzeniem. To dlatego, że nasze słodkości wykonywane są ręcznie i do każdego zlecenia musimy się przygotować. Na ostatnią chwilę można próbować zamówić artystyczne torty 3D w formie prezentu. Paczuszki dekorowane słodkimi kokardami wykonujemy w wielu smakach owocowych (m.in. truskawka, malina) oraz klasycznych (straciatella, śmietanka, czekolada).

Specjalnie dla babć i dziadków polecamy coś wyrafinowanego – cappuccino z kajmakiem, z nutką kawowego ponczu. W sercu słodkiego podarku znajdą oni świeży biszkopt przekładany kremową śmietanką. Ale bez obaw – staramy się, by nasze artystyczne ciasta nie były mdlące i przesłodzone. Znajdziecie w nich tylko naturalne składniki (nie korzystamy z wzmacniaczy smaku i zapachu) oraz mnóstwo kulinarnego kunsztu. Babcie i dziadkowie z pewnością będą zaskoczeni takim słodkim prezentem! Zapraszamy!

Tort 3D Audi A8
Tort 3D Audi A8
Tort w kształcie prezentu
Tort w kształcie prezentu w kolorach różowych
Tort z prostą dekoracją w kwiatuszki
Tort z prostą dekoracją w kwiatuszki
Tort kombajn
Tort 3D kombajn
Tort wazonik z różami
Tort wazonik z różami
Tort w kształcie słonecznika
Tort w kształcie słonecznika

Zamów lub wyceń tort artystyczny

Zapraszamy na stronę formularza zamówienia i wyceny tortu